Listopad 2013

Pár obrázků,novinek a jedna pozvánka :)

27. listopadu 2013 v 20:33 | Jewel |  Novinky
Ahojky lidičky!
Vím, docela dlouho jsem tady nebyla, ale myslím, že pro to mám docela dobrý důvody! Tím hlavním důvodem je to, že jsme s kámoškou pořád nalepený ve stáji, kam nám přivezli dva nové koně. Jeden je tam na ustájení a patří Páje. Ale ten druhý! Myslím, že jsem se zamilovala! Pokud odhadujete velkého krásného frísana, musím vás zklamat. Jedná se o cca o 70ti centimetrový mišmaš se jménem Fínix, kterého mám to štěstí jezdit. Je to hřebec, takže je to pořádný střevo, ale i tak je úžasnej. Člověk na něj ale musí bejt pořádně tvrdej tzn. když na pikosekundu povolíte otěže, využije toho a začne se pást nebo se rozhodne jít do křoví. xD Je na nás docela zajímavej pohled, při mých 175 cm, jak sedím na malém poníkovi. Ale když naklušeme, tak jedeme doslova rychlostí světla! Pravda, trochu courám nohy po zemi.
Taky bych se vám chtěla pochlubit ke svým třem úlovkům! Jsou to všichni Collecťáci-Shirská klisna, hříbě a Fríský hřebec!
Je to focený teď narychlo mobilem, takže omluvte kvalitu...Jinak je to trochu upravený v
PicSay..

A tady ještě přikládám fotku svého miláčka Fínixka.... :-*


P.S.: Tento článek jsem psala asi 2 týdny zpátky a mezitím mi stačili mého Fínixka odvézt, páč neměl papíry (ty by pak stály 5 000) a že se ve stádě začal chovat jako debil..
Je mi to líto, ale zároveň doufám, že co nejdříve bude mít to naše stádečko o hlavu navíc..

A tímto bych vás chtěla pozvat na nový blog, který patří mě a mé kamarádce Terce.. Je o našem životě s koňmi (nad stránkou už máte banner)...Doufám že se podívate a třeba zanecháte komentář :) ODKAZ ZDE


Děkuji za přečtení.. :))

vaše Jewel